Hakkımızda

Polatlı’nın güvenilir şirketi Dursa Ticaret, her türlü Çatı Tadilatı, Çatı Aktarma, Sıhhi Tesisat işleri yapan bir şirkettir. Firmamız, çatı sistemleri alanında uzman kadro oluşturarak, müşteri memnuniyeti ilkesiyle yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Çatı sistemleri ve olukları konusunda uzun yıllardan beri faaliyetini başarılı bir şekilde sürdürmüş olan firmamız, bu girişim ve tecrübelerle elde ettiği başarıyı en verimli şekilde geleceğe taşımayı hedeflemektedir. Firmamızın amacı inşaat sektöründe kalitede ödün vermeden faaliyetlerini başarıyla sürdürmektir. Müşteri ihtiyaçlarını eksiksiz karşılamak ve müşteriye sunduğumuz hizmetleri en üst seviyede yerine getirmek, Bir güven sembolü olarak çatı sistemleri ve yağmur olukları sektöründe öncü olmak ve. Sektördeki pazar payımızı sürekli artırmaktır.

Vizyonumuz

Firmamız kurulduğu tarihten bu yana Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde uzman ve tecrübeli kadrosu ile sayısız projeyi hayata geçirmiş olup, bundan sonraki aşama olarak Türkiye’de tanınmış bir marka olmayı hedeflemektedir.